Розпочато роботу курсів української мови для іноземних студентів

Українська мова необхідна іноземним студентам для спілкування в  суспільстві, в якому їм доводиться жити під час навчання в Україні і щоб це суспільство їх розуміло необхідно вчити українську мову.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини курси української мови діють уже 4 рік. Студенти з Туркменістану активно долучаються до вивчення української мови. Цього року підписали договір про підготовку слухачів на курсах української мови для іноземних студентів  14 студентів першокурсників, які були розділені на 2 груп для якісного та комфортного навчання.  Навчаються студенти за підручником Мазурик Д. " Українська мова для іноземців. Крок за кроком". Протягом шести місяців туркменськихстудентів навчатимуть спілкуватися й писати українською мовою. Найкращі та найдосвідченіші викладачі факультету української філології під керівництвом декана Валентини Олександрівни Коваль  та завідувача кафедри практичного мовознавства Наталії Андріївни Цимбал, використовуючи сучасні методики викладання, ознайомлять іноземних студентів з основами і специфікою української мови.

Бажаємо успіхів у вивченні української мови!