Майстер – клас «Мистецтво української витинанки. Політ фантазії».

Витинанка є одним із видів українського народного декоративного мистецтва, що має глибокі й багаті традиції. Вона популярна в багатьох країнах світу, і скрізь має свій характер та несе культуру свого народу.

З метою збереження, відновлення і поширення українських народних звичаїв і традицій у читальному залі № 3 нашого вишу відбувся майстер-клас під назвою: «Мистецтво української витинанки. Політ фантазії»  до якого також долучились іноземні студенти.

Студенти поринули у чарівний світ народного декоративного мистецтва ─ у світ витинанки. Працівник читального залу № 3  ознайомила присутніх з історією виникнення витинанок, продемонструвала різноманітність їх форм і візерунків та відкрила всі тонкощі цієї майстерності.

Мистецтво витинанки захоплює процесом та дивує результатом. За допомогою витончених орнаментів, ажурних силуетів, чарівних візерунків та захопливих сюжетів витинанок студенти втілили на папері свої власні фантазії.