Патріот – акція “Єднаймось словом КОБЗАРЯ!”

В березні з року в рік в Україні проходять «Шевченківські дні». Тарас Шевченко - символ чесності, правди й безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов' ю до Батьківщини. Його думи, його пісні, його полум'яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів. 9  березня  2019-го -205  річниця  з  дня  народження Тараса  Григоровича Шевченка.

Іноземні студенти долучились до акції "Єднаймось словом КОБЗАРЯ!" організованою Уманською міською дитячою бібліотекою.  Учні, студенти, викладачі та випадкові перехожі декламували вірш Тараса Шевченка "Заповіт".

Кожен українець пам’ятає його слова, в кожному живе його дух, і кожен бачить у ньому щось своє. В історії нашої країни він назавжди залишиться великим Кобзарем, співцем національної волі й батьком новітньої української нації.