Виховний захід для іноземних студентів «Who is Taras Shevchenko?»

Початок березня в Україні традиційно ознаменований днем пам’яті Тараса Шевченка. Цьогоріч – 205 років від його дня народження.

Нам, українцям, хочеться не тільки згадати улюблені вірші поета, сторінки його біографії, а й розповісти про нього представникам інших народів, аби в усьому світі знали, хто такий Тарас Шевченко.

15 березня  на базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру для слухачів – іноземців підготовчого відділення та туркменських студентів, студентами 34 – 35 групи факультету української філології (куратор – О.В. Дуденко), було проведено виховний захід «Who is Taras Shevchenko?».

?

Представникам дружніх народів – Туркменістану, Єгипту, Тунісу, Нігерії та Камеруну – розповіли російською та англійською мовами про життєвий шлях нашого земляка, декламували окремі його вірші. Разом слухали записи пісень на слова поета.