Іноземні студенти відвідали фотовиставку Сергія Кравцова «Афганський капкан. Невідома війна…»

15 лютого незалежна Україна офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.
За ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Ільніцької Катерини Сергіївни, фахівця І категорії Кошевнюк Галини Сергіївни студенти  відвідали державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», де розпочала роботу  персональна фотовиставка Сергія Кравцова «Афганський капкан. Невідома війна…», присвячена річниці виводу радянських військ із країни.

Кравцов Сергій Борисович – у 1987 році закінчив Військовий інститут Міністерства оборони СРСР в минулому інститут військових перекладачів. Присвоєно кваліфікацію перекладача – референта мови урду, англійської мови. Володіє мовою дарі та мовою гінді. До 1989 року служив військовим референтом перекладачем в Афганістані. До 1992  виконував службові обов’язки у всіх «гарячих місцях» Кавказу. У 1991 році став переможцем фотоконкурсу на «афганську тематику» в місті Тбілісі – Грузія. В роки незалежності України автор фотовиставок в Бердянські та Вінниці. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій.

Афганська війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить і досі. Експозиція представлена унікальними фотографіями, що відображають життя і війну в Афганістані у 80 роках ХХ століття.

Відвідувачі виставки   пройнялися  подіями тих років і надалі пообіцяли  вшановувати та пам’ятати  воїнів-інтернаціоналістів!