Студенти переглянули фільм “Поводир”

Під час зимових канікул студенти мали можливість взяти участь у роботі кінолекторію. Студентам було представлено українсько історичний драматичний фільму "Поводир". В основу  фільму режисера і сценариста Олеся Саніна покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору.   Фільм "Поводир" встановив абсолютний рекорд прокату української стрічки. За перший вік-енд прокату картину подивилися 94 754 глядачів. Результати по перегляду "Поводиря" можна порівняти з такими голлівудськими фільмами, як "Анна Кареніна" (82 902 глядачі за перший вік-енд), "Великий Гетсбі" (84 734 глядачів за перший вік-енд), "Джанго вільний" (71 917 глядачів за перший вік-енд)."Поводир" номінували на премію "Оскар" у номінації "Найкращий фільм іноземною мовою". В зйомках фільму взяли участь співачка Джамала та відомий письменник Сергій Жадан.