Студенти з Туркменістану привітали адміністрацію УДПУ імені Павла Тичини з Днем працівників освіти!

Перший тиждень жовтня яскравістю та п’янкими запахами святкових квітів говорить нам про дійсно всенародне професійне свято – день працівників освіти. Це свято поважають у всьому світі й у кожній культурі, свято, яке звільняє від буденності, залишаючись з нами назавжди.

За ініціативи директора українсько-туркменського культурно-освітнього центру Катерини Ільніцької та завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Надії Ремезовської, красиво і оригінально  іноземні студенти привітали адміністрацію  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  з Днем працівників освіти та подякували за їх нелегку працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло.