Всеукраїнський студентський забіг “Одна миля-2019”

31 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський студентський легкоатлетичний забіг «Одна миля-2019», який проходив одночасно в різних містах України.

Метою якого є формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом; підвищення рівня рухової активності студентської молоді та зміцнення здоров’я; популяризації  і подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді; піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту, як одного із засобів гармонійного розвитку людини з метою створення толерантного суспільства, поширення ідей гуманізму і виховання патріотизму,

До забігу  також долучились туркмеські студенти, а саме Ішбаєв Сахатмурат, Махматкулов Атаджан, Аманязов Ходжаняз.

Після реєстрації учасники стартували на дистанцію 1 миля/16092м, яку пробігли тінистими алеями Національного дендрологічного парку «Софіївка».

Учасникизабігу продемонстрували чудову фізичну підготовленість та активність.

Всі, хто долучився до забігу, від профспілкового комітету УДПУ (голова Валентин Хитрук) отримали у винагороду екологічно чисту воду, яка не лише втамувала спрагу, а й додала чудового настрою.