Вручення студентських квитків студентам із Туркменістану

Для будь-якого студента, студентський квиток це – другий паспорт, що символізує приєднання до значної за своїм змістом соціальної ланки. Свої перепустки до знань отримали 87 іноземних громадян, що поповнили число студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Студенти отримали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного посвідчення – студентського квитка – посвідчення, яке ідентифікує особу як студента.
Кожен із студентів прийшов власним шляхом до розуміння необхідності навчатися. Але всіх їх поєднує одне – бажання отримати якісну професійну освіту, що згодом стане значною підтримкою на шляху створення стабільного та надійного життєвого простору.

Наснаги та сумлінного навчання бажаємо всім студентам, які обрали у провідники на складному шляху здобуття якісних та вагомих знань Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини