Іноземці-випускники отримують дипломи про освіту / Foreign graduates receive educational diplomas

Іноземці-випускники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримують дипломи про освіту. Вручення дипломів відбувається на базі Міжнародного центру культурно-освітньої інтеграції спільно з відділом по роботі з іноземними студентами.

Foreign graduates of Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University receive educational diplomas. The awarding of diplomas takes place on the basis of the International Center of Cultural and Educational Integration together with the  Foreign Students Department.

За спиною залишилися сесії, практики, випускні іспити. Одною стрімкою миттю промайнули щасливі студентські роки. І сьогодні трепет душі від довгого чекання, гордість від усвідомлення власної сили й отриманих знань.

Ми вітаємо Вас випускники!

Нехай за порогом рідного факультету та  улюбленого університету, для Вас розкриється нове і щасливе життя.

Бажаємо, щоб Ви досягли всього, про що мрієте сьогодні.

Застосовуйте на практиці, ті знання, яким навчилися.

Працюйте та отримуйте від цього задоволення.

Успіхів Вам!

Sessions, practices, and final exams are behind us. Happy student years flashed by in one swift moment. And today, the soul trembles from a long wait, pride from the realization of one's own strength and acquired knowledge.

We congratulate you graduates!

Let a new and happy life open up for you at the threshold of your native faculty and your favorite university.

We wish you to achieve everything you dream about today.

Apply the knowledge you have learned in practice.

Work and enjoy it.

Good luck!