Шановні студенти з Китайської Народної Республіки! / Dear students from the People’s Republic of China!

Шановні студенти з Китайської Народної Республіки!

Від щирого серця вітаємо вас з вашим національним святом – Днем проголошення Китайської Народної Республіки, який відзначається 1 жовтня!

Dear students from the People's Republic of China!

We sincerely congratulate you on your National Holiday - the National Day of the People's Republic of China, which is celebrated on October 1!

Хочемо побажати вам міцного здоров’я, безмежного щастя та радості, добробуту, миру, натхнення та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваша країна розвивається та процвітає! Хай кожен з вас цінує і примножує славу своєї Батьківщини!

З повагою та найкращими побажаннями,
проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку
відділ міжнародних зв’язків
відділ по роботі з іноземними студентами
директор Міжнародного центру культурно-освітньої інтеграції

We wish you good health, unlimited happiness and joy, well-being, peace, inspiration and success in all your endeavors. May your country develop and prosper! Let each of you appreciate and increase the glory of your Motherland!

Sincerely and best wishes,
Vice-rector for International Relations and Strategic Development