Майстер -клас до Halloween

Halloween, або Ніч напередодні Дня всіх святих відзначають щорічно в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. В Україні це свято відзначають порівняно недавно, але Halloween вже встигли полюбити усі – від малого до великого.

У США Halloween вважається національним святом. Практично всі магазини змагаються в ефектності тематичних прикрас своїх вітрин, а жителі приватних будинків - в оформленні свого двору.

І ось настав час готувати атрибутику, яка подарує  можливість поринути в атмосферу свята.

На факультеті фізики математики та інформатики відбувся майстер-клас по  виготовленню декорацій до свята Halloween в якому взяли участь студенти з Туркменістану.  Дівчата та хлопці як умілі павучки плели павутину, обговорювали макет фотозони, вирізали декорації, створювали об’ємні написи… В аудиторії трішки моторошно, але весело! Свою зацікавленість проявило дуже багато студентів, які з задоволенням допомагали вирізати кажанчиків і розмальовували гарбузики!