Іноземні студенти пізнають українську художню культуру

IMG_95541 листопада за ініціативи завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Надії Ремезовської та директора Українсько-туркменського культурно-освтінього центру Олександра Лаврика для студентів з Туркменістану було проведено екскурсію до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де презентується виставка робіт кандидата педагогічних наук, майстра українського народного декоративного розпису, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Олени Поліщук.

Цікавою була змістовна розповідь автора про кожну картину. Студенти, затамувавши подих, слухали про народження та етапи створення шедеврів, своєрідність та манеру виконання творів, дізналися про джерела натхнення народної майстрині.

IMG_9570

IMG_9587

IMG_9601

Кожен із відвідувачів залишив маленьку згадку про відвідини виставки, сфотографувавшись поряд із автором та її картинами. А книга відгуків поповнилася побажаннями творчого натхнення, плідної праці та здоров’я.

IMG_9583