Вітаємо зі Святом човнів-драконів студентів та партнерів з Китаю! / Happy Dragon Boat Festival to students and partners from China!

Дорогі студенти та партнери з Китаю, вітаємо Вас із Вашим традиційним святом — Святом човнів-драконів. Бажаємо вам свята, наповненого благословеннями розміром із дракона та нескінченною радістю!

Dear students and partners from China, we congratulate you on your traditional holiday - the Dragon Boat Festival. Wishing you a holiday filled with dragon-sized blessings and endless joy!

Свято човнів-драконів — це дуже важливе традиційне свято в Китаї, яке щороку проводиться на п’ятий день п’ятого місяця за місячним календарем, а цього року свято човнів-драконів припадає на 10 червня.

Існує багато теорій про походження цього свята, найвідоміша з яких — на честь великого китайця Цюй Юаня, відомого китайського поета і державного діяча.

Щоб відзначити цю особливу подію, люди по всьому Китаю організовують і беруть участь у різноманітних заходах, таких як перегони на човнах-драконах, поїдання цзунцзи (рисових пельменів) і розвішування листя мокси на дверях тощо.

З повагою та найкращими побажаннями,
проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку
відділ міжнародних зв’язків
відділ по роботі з іноземними студентами
Міжнародний центр культурно-освітньої інтеграції

The Dragon Boat Festival is a very important traditional holiday in China, which is held on the fifth day of the fifth month of the lunar calendar every year, and this year the Dragon Boat Festival falls on June 10.

There are many theories about the origin of this holiday, the most famous of which is in honor of the great Chinese Qu Yuan, a famous Chinese poet and statesman.

To celebrate this special occasion, people all over China organize and participate in various activities such as dragon boat racing, eating zongzi (rice dumplings) and hanging moxa leaves on doors, etc.

Sincerely and best wishes,
Vice-rector for International Relations and Strategic Development