Культурні заходи

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини міжнародне життя стало звичним середовищем, яке щодня приносить нові дивовижні знання, знайомства з особливостями різних національностей, відкриття нових культур і таємниць історії.

1

Святкування Дня Незалежності Туркменістану

2

Презентація І курсу

Це особливий світ, де різні люди, які прибули з далеких країн, живуть поруч, дружать і закохуються, відзначають свята народів світу, де життя кипить цілий рік, тому що це не просто навчальний заклад, а своєрідна маленька планета!

3

«Пізнаємо один одного»:

майбутні фізики і математики під час туристичного походу

4

Знайомство з українською культурою:  виготовлення ляльок-мотанок

Особливою традицією нашого університету стали численні заходи, які упродовж усього року роблять позанавчальне життя студентів яскравим. Силами центру та студентського активу організовується ряд культурно-освітніх заходів для туркменських студентів: відзначення Курбан Байраму, святкування  Дня Незалежності Туркменістану, проведення Тиждень Туркменістану в УДПУ тощо. Кожен з таких заходів є красивим, цікавим і пізнавальним, адже їх учасники від щирого серця прагнуть поділитися з гостями своєї культурою, традиціями і талантами.