ВІТАЄМО ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ З ПОЧАТКОМ СВЯЩЕННОГО МІСЯЦЯ РАМАДАН

Шановні студенти з Азербайджану, Арабської Республіки Єгипет, Туркменістану, Тунісу, Узбекистану!

Вітаємо вас із настанням Благословенного місяця Рамадан, періодом суворого посту і зосередження на вірі!

Увечері 13 квітня 2021 року після заходу сонця за місячним календарем у мусульман починається Священний місяць Рамадан.

Дев’ятий за рахунком місяць ісламістського календаря –найважливіший для мусульман. У цей період вони духовно очищаються і переконуються в силі своєї віри. Важливо приймати всі обмеження священного місяця з розумінням і готовністю.

Нехай цей Священний місяць Рамадан стане для Вас широкою дорогою до зміцнення віри, нехай молитви будуть почуті Всевишнім, а Ваша щедрість повернеться найціннішими дарами: здоров’ям, любов’ю і родинним благополуччям.

Студрада
Відділ по роботі з іноземними студентами
Українсько-туркменський культурно-освітній центр