ВІТАЄМО НАШІ ТАЛАНТИ!

dsc_538915–16 жовтня 2016 року на базі Уманського державного педагогічного університету відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Квітуча країна».

У номінації «Інструментальний вокал» дипломи ІІ ступеня здобули студент IV курсу факультету фізики, математики та інформатики Вепа Джораєв і студент І курсу факультету іноземної філології Вепа Джумаєв.

dsc_5399

Побажаємо нашим хлопцям творчості, натхнення та успіхів у їх креативній діяльності!